Na poslední společný výlet jsme vyrazili do M. Lázní. Procházku jsme zahájili v Úšovicích u školy a ochutnali jsme Antoníčkův pramen. Trolejbusem jsme dojeli na Goethovo náměstí. Prohlédli jsme si kolonádu a povídali si o vzniku města. Obešli jsme i sochy jeho zakladatelů. V pavilonu Křížového pramene jsme ochutnali další prameny. Výlet jsme si zpestřili oplatkou, zmrzlinou a jízdou místním vláčkem. I zde jsme měli malý přírodovědný zážitek - krásný pavouk. Zpáteční cesta z Hamrníků nás zavedla k domečku, který jsme si stavěli v mateřské škole. Výlet jsme si užili.
- Úvod
- 3. tř. Výlet do M. Lázní
