Čtvrťáci se vydali na svůj poslední výlet školního roku, navštívili Techmania Science Center v Plzni. Náš výlet začal už na nádraží, tam i zpět jsme cestovali vlakem. Po příchodu jsme si nejprve společně celý prostor prošli, následně nás čekala Science show s názvem Udrž to!, poté jsme se přesunuli do 3D Planetaria na program Zvídavá Eva: Příběhy planety Země. Po zhlédnutí půlhodinového filmu jsme si zašli na oběd. Před odchodem na nádraží dostaly děti ještě rozchod a mohly si koupit drobné suvenýry.
Vše nám krásně vyšlo, výlet se vydařil.
