Abychom využili veškeré peníze z vánočního jarmarku, rozhodli jsme se vytvořit vlastní zmrzlinový pohár podle svého gusta. Za peníze jsme nakoupili zmrzliny, ovoce a šlehačky (Péťovi děkujeme za posyp). Vše jsme si nachystali a poté si každý vytvořil svůj zmrzlinový pohár dle svého přání. Děti byly spokojené, vzhledem k teplému počasí a konci školního roku se akce povedla. :-)
- Úvod
- Zmrzlinový pohár - 4. třída
