Páťáci se loučili s pátou třídou. Pro tuto příležitost složili písničku a nacvičili si ji pro své mladší spolužáky. Rozloučili se s paní ředitelkou, všemi pedagogickými pracovníky školy, s paní školnicí a s paní kuchařkami. Navštívili i školku, aby zavzpomínali na čas před nástupem do školy. Všem poděkovali a předali květiny.
- Úvod
- Rozloučení s 5. třídou
